Zaproszenie na spotkania w styczniu 2019

Módlmy się za ludzi młodych, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej, aby naśladując Maryję, odpowiadali na powołanie Pana, by przekazać światu radość płynącą z Ewangelii (Intencja Papieska na styczeń 2019 r.)

Życzymy w Nowym 2019 Roku radości codziennych, myśli dobrych, chwil spokojnych. Niech Święta Boża Rodzicielka otacza nas swoją opieką.

Szczęść Boże! Zarząd KIK w Opolu

 


19 stycznia (sobota), godz. 1
6.00: Msza święta w kaplicy Domu Księży Profesorów (Opole, ul. Kard. Kominka 1a) sprawowana przez ks. prof. Tadeusza DOLĘ

następnie o godz. 17.00: Spotkanie w salce i dyskusja nt. „Myśląc Europa…”. Podstawą do dyskusji będzie rozdział IV książki Jana Pawła II „Pamięć i tożsamość” zatytułowany Myśląc Europa… (Polska – Europa – Kościół). Wprowadzenie: ks. prof. Tadeusz DOLA.

 

OGŁOSZENIE
Zwracamy się do członków i sympatyków Klubu oraz wszystkich życzliwych nam osób, aby przekazały 1% swojego podatku za 2018 r. na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Darowiznę tą  można przekazać na konto Klubu Inteligencji Katolickiej w Opolu – organizacji pożytku publicznego: Numer KRS – 0000046409.
Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy zechcą zasilić działalność naszego Klubu z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać!”

Zarząd KIK w Opolu