Zaproszenia na spotkania w lutym 2016

Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię!

 

13.02, sobota, godz. 16.00:

Spotkanie modlitewne w kaplicy Domu Księży Profesorów, ul. kard. B. Kominka 2a

17.02, środa, godz. 17.30:

Spotkanie z Biblią. Prowadzi ks. dr Andrzej DEMITRÓW (Katedralny Dom Katechetyczny, II piętro)

 

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego i Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa zapraszają na kolejny cykl Wielkopostnych Wykładów Otwartych, które odbywać się będą w soboty Wielkiego Postu o godz. 17.00 w Auli Błękitnej Uniwersytetu Opolskiego, pl. Kopernika 11. 

 

OGŁOSZENIE

Zwracamy się do członków i sympatyków Klubu oraz wszystkich życzliwych nam osób, aby przekazały 1% swojego podatku za 2015 r. na rzecz naszego Stowarzyszenia. Darowiznę tą  można przekazać na konto Klubu Inteligencji Katolickiej w Opolu – organizacji pożytku publicznego: Numer KRS – 0000046409.

Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy zechcą zasilić działalność naszego Klubu z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać!”