Zarząd Klubu

 

Skład Zarządu w kadencji 2015-2018:

ks. prał. dr Zygmunt Nabzdyk - asystent kościelny

Antoni Duda - prezes

Jadwiga Krzemińska - wiceprezes

Maria Hajewska - sekretarz

Elżbieta Pawłowska - skarbnik (do 30.06.2015 r.)

Jan Religa - prezes Oddziału w Kędzierzynie - Koźlu

Ingrid Pawliczek-Pudełko - prezes Oddziału w Zdzieszowicach

Krystyna Brzezińska - prezes Oddziału w Krapkowicach

Marian Szymkowicz - prezes Oddziału w Głuchołazach

Henryk Pudełko - członek

Piotr Zamelski - członek

 

Skład Komisji Rewizyjnej w kadencji 2015-2018:

Ewa Pędich - przewodnicząca

Jadwiga Jabłońska - wiceprzewodnicząca

Stefan Wójtowicz - członek

 


Poprzednie składy Zarządu:

2012-2015
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, prezes honorowy - Antoni Guzik, prezes - Antoni Duda, wiceprezes - jadwiga Krzemińska, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Elżbiet Pawłowska oraz członkowie Zarządu: Piotr Zamelski, Henryk Pudełko, Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Krystyna Brzezińska (Krapkowice), Bernard Sorich (Kędzierzyn - Koźle, rez. 11.09.2012 r.), Jan Religa (Kędzierzyn - Koźle, od 21.11.2012 r.), Stanisław Zdrzałka (Głuchołazy, zm. 2.11.2014 r.), Marian Szymkowicz (Głuchołazy, od 12.11.2014 r.)

2009-2012
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, prezes honorowy - Antoni Guzik, prezes - Antoni Duda, wiceprezes - Jadwiga Krzemińska, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Elżbieta Pawłowska oraz członkowie Zarządu: Piotr Zamelski, Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Henryk Długosz, Krystyna Brzezińska (Krapkowice), Stefan Śmiegielski (Kędzierzyn - Koźle), Stanisław Zdrzałka (Głuchołazy)

2005-2009
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, prezes honorowy - Antoni Guzik, prezes - Antoni Duda, wiceprezes - Jadwiga Krzemińska, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Elżbieta Pawłowska oraz członkowie Zarządu: Bożena Badura, Zofia Elceser, Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Henryk Długosz, Krystyna Brzezińska (Krapkowice), Stefan Śmiegielski (Kędzierzyn - Koźle), Stanisław Zdrzałka (Głuchołazy)

2002-2005
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, prezes honorowy - Antoni Guzik, prezes - Antoni Duda, wiceprezes - Jadwiga Krzemińska, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Elżbieta Pawłowska oraz członkowie Zarządu: Bożena Badura, Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Wiesława Stanek (Kluczbork), Henryk Długosz (Krapkowice), Stanisław Pawlaczyk (Nysa), Eugeniusz Sługocki (Kędzierzyn - Koźle), Marian Szymkowicz (Głuchołazy)

1999-2002
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Antoni Duda, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Ewa Pędich oraz członkowie Zarządu: Henryk Długosz (Krapkowice), Aurelia Fraszek (Kluczbork), Jadwiga Krzemińska, Stanisław Pawlaczyk (Nysa), Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Bernard Sorich (Kędzierzyn - Koźle), Marian Szymkowicz (Głuchołazy)

1996-1999
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Antoni Duda, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Ewa Pędich oraz członkowie Zarządu: Henryk Długosz (Krapkowice), Aurelia Fraszek (Kluczbork), Julita Jasiak (Kędzierzyn - Koźle), Jadwiga Krzemińska, Helena Świątkiewicz. Dokooptowani do zarządu: Stanisław Pawlaczyk (Nysa), Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Marian Szymkowicz (Głuchołazy)

1993-1996
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Antoni Duda, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Maria Czekańska oraz członkowie Zarządu: Henryk Długosz (Krapkowice), Stanisław Gładysz (Kędzierzyn - Koźle; rezygnacja 1993 r.), Jadwiga Krzemińska, Janina Miliszkiewicz, Michał Osiadacz (Kluczbork). Dokooptowani do zarządu: Aurelia Fraszek (Kluczbork; w 1994 r.), Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Eugeniusz Sługocki (Kędzierzyn - Koźle), Kazimierz Zalewski (Nysa)

1990-1993
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Janina Miliszkiewicz, sekretarz - Maria Hajewska, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Henryk Długosz (Krapkowice), Eugeniusz Mróz (rezygnacja 1991 r.), Michał Osiadacz (Kluczbork), Jerzy Skubis, Sabina Szczęsna (Kędzierzyn - Koźle). Dokooptowani do zarządu: Zofia Baselides (w 1991 r.), Jadwiga Krzemińska (w 1991 r.), Ingrid Pawliczek - Pudełko (Zdzieszowice), Kazimierz Zalewski (Nysa)

1988-1990
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Janina Miliszkiewicz, sekretarz - Jadwiga Jabłońska, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Jerzy Jaksiewicz (Kędzierzyn - Koźle), Eugeniusz Mróz, Michał Osiadacz (Kluczbork), Sabina Szczęsna (Kędzierzyn - Koźle), Kazimierz Zalewski (Nysa). Dokooptowani do zarządu: Bronisław Durkalec, Henryk Długosz (Krapkowice)

1986-1988
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Janina Miliszkiewicz, sekretarz - Maria Hulok, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Maria Cichoń, Jan Goslar (Kędzierzyn - Koźle), Jerzy Jaksiewicz (Kędzierzyn - Koźle), Maria Kokot, Lesław Kwaśnicki (Kędzierzyn - Koźle). Dokooptowani do zarządu: Bronisław Durkalec, Eugeniusz Mróz, Karol Pawlik (Nysa)

1985-1986
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Maria Kokot, sekretarz - Maria Hulok, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Maria Cichoń, Jan Goslar (Kędzierzyn - Koźle), Franciszek Lukasek, Janina Miliszkiewicz, Krystyna Wilk. Dokooptowani do zarządu: Jerzy Jaksiewicz (Kędzierzyn - Koźle), Lesław Kwaśnicki (Kędzierzyn - Koźle), Karol Pawlik (Nysa)

1984-1985
asystent kościelny - ks. dr Zygmunt Nabzdyk, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Maria Kokot, sekretarz - Maria Hulok, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Maria Cichoń, Lesław Kwaśnicki (Kędzierzyn - Koźle), Franciszek Lukasek, Aleksandra Pośpieszalska, Krystyna Wilk. Dokooptowani do zarządu: Jan Goslar (Kędzierzyn - Koźle), Karol Pawlik (Nysa)

1981-1983
asystent kościelny - ks. dr Piotr Kołoczek, przewodniczący - Antoni Guzik, zastępca przewodniczącego - Maria Kokot, sekretarz - Maria Hulok, skarbnik - Józef Kachny oraz członkowie Zarządu: Barbara Malinowska (Dębiec), Lesław Kwaśnicki (Kędzierzyn - Koźle)

 

Poprzednie składy Komisji Rewizyjnej:

2012-2015
Ewa Pędich - przewodnicząca, Jadwiga Jabłońska - wiceprzewodnicząca, Tadeusz Schmidt - członek

2009-2012
Ewa Pędich - przewodnicząca, Jadwiga Jabłońska - wiceprzewodnicząca, Tadeusz Schmidt - członek

2005-2008
Wojciech Hulok - przewodniczący, Ewa Pędich - wiceprzewodnicząca, Jan Goslar - członek

2002-2005
Wojciech Hulok - przewodniczący, Ewa Pędich - wiceprzewodnicząca, Zofia Elceser - członek

1999-2002
Wojciech Hulok - przewodniczący, Seweryn Kaczmarek - wiceprzewodniczący, Adam Szaran - członek

1996-1999
Wojciech Hulok - przewodniczący, Seweryn Kaczmarek - wiceprzewodniczący, Adam Szaran - członek

1993-1996
Wojciech Hulok - przewodniczący, Seweryn Kaczmarek - wiceprzewodniczący, Adam Szaran - członek

1990-1993
Wojciech Hulok - przewodniczący, Ks. Stefan Baldy - wiceprzewodniczący, Jan Goslar - członek

1988-1990
Ks. Stefan Baldy - przewodniczący, Wojciech Hulok - wiceprzewodniczący, Barbara Dębiec - członek

1986-1998
Ks. Stefan Baldy - przewodniczący, Wojciech Hulok - wiceprzewodniczący, Barbara Dębiec - członek

1985-1986
Wojciech Hulok - przewodniczący, ks. Stefan Baldy - wiceprzewodniczący, Barbara Dębiec - członek

1984-1985
Wojciech Hulok - przewodniczący, ks. Stefan Baldy - wiceprzewodniczący, Barbara Dębiec - członek

1981-1984
Franciszek Lukasek - przewodniczący, ks. Stefan Baldy - wiceprzewodniczący, Wojciech Hulok - członek